Connecticut

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Connecticut kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Connecticuti linnas

Connecticut lõunasse lõunas Long Island Soundiga, läänes New Yorgi osariigiga, Massachusettsi põhjaosas ja Rhode Islandiga idas.

Connecticuti osariik on suurepäraselt Uus-Inglismaa võlu, mis on Ameerika Ühendriikide Atlandi ookeani rannikul kuus riiki. Connecticuti kinnisvaraturg on väga jõukas. Connecticutis olevate kinnisvara kõige nõudlikumate kohtade hulgas on Greenwich, Darien, New Haven, Hartford, Westport, New Canaan ja Bridgeport. Just Greenwichil oli ainuõigus müüa kõige kallim üksikpere kodu Ameerika Ühendriikides. Lisaks sellele on Greenwichi kuulus paljudest Wall Street'i juhtidest ja nende jahtidest, mistõttu on üks Ameerika rikkaimaid piirkondi, kus Connecticuti linnas on palju luksuslikke maju, kortereid ja kinnisvara. Kuid Connecticuti rikkam linn on Uus Kaanan. See maaliline linn on rohelised pargid ja tüüpilised New England hoonetega, samuti suurepärased restoranid ja stiilsed poed. Westporti linn on väga populaarne paljude kunstnike ja kirjanikega ning see on tuntud oma muusikakeskuste, kunstigaleriide ja antiiksete kaupluste kaudu. Hartford, kuulsa kirjaniku Mark Twaini riigi ja linna pealinn on keerukas linnakeskus, mis pakub luksuskortereid, kõrghoonete ja mõisade kortereid. Sama võib öelda ka Yale'i ülikooli kodulinnas New Havenis. Konnektiksis eristub linnade keerukus maapiirkonna elegantsusega. Tema mäed koos bukoloogiliste karjamaadega, selle lummav veepiir ja selle lähedus Bostoni ja New York Cityi linnadega teevad Connecticuti ideaalseks võimaluseks kinnisvara ostmiseks Connecticutis.

Konektikutas müügihindade omadused tõusid selle kvartali jooksul, kinnitades huvi tõeliselt erakorraliste kinnisvara vastu. Fairfieldi maakonna koduhinnad tõusid peaaegu 3,6 miljoni euroni, kasvades eelmise aastaga võrreldes 5%. Greenwichi ja Fairfieldi linnades kasvas kogutoodang üle 2 miljoni dollari, samas kui ülejäänud riik nägi 9-protsendilist langust ühepereelamute müümisel selles hinnaskaalas.

Suurim kasum aasta-aastalt on Ida-Windsori, Greenwichi, New Haven, Simsbury ja Westporti linnades.

Kolmas kvartal on kinnisvaraturul tõeline test 2018. aastal ning pakkumiste suurendamine aitaks kaasa ostja nõudluse säilitamisele konkurentsiturul.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 4616

Müük Muu (elamud), Connecticut, Fairfield County, Bridgeport, Bridgeport

705,068.31EUR
Müük
Muu (elamud)

278 m²
3000 sq ft, Lot suurus: 0.21 Acres, 4 magamistuba, 2 ½ vannid, Pesumaja, Foyer, vaateplatvorm,
Cod. 3546

Müük Üle 4 magamistoa, Connecticut, Hartford, Hartford, Hartford

396,650.51EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

1600 m²
Suur investeering 2 okupeeritud coop üksused, prime Upper East Side hoone. Hiiglaslik tõusuruumi
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB